Firamamız endüstriyel mutfak üretimi amaçlı FURKAAN ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI adı altında  2000 yılında kurulmuştur. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve bilinçli bir şekilde karşılamak için sektörde ki bilgi ve tecrübelerimizi FURMAKS markası altında topladık .

Kuruluşunda itibaren kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız ISO 9000 : 2008 Uluslararası Kalite Sistem Standartları belgelidir . CE normlarında üretimden sevkiyat aşamasına kadar tüm birimlerimlerimizde maksimum kontroller yapılarak , her türlü müşteri taleplerini zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamaktayız .

Kalite Politikamız
Herkese , her yerde , her zaman kalitesinden ödün vermeden ürün odaklı çalışma prensibiyle , müşterilerini memnun ederek her gün bir adım daha ileriye götürmektir .

Ürün odaklı çalışmalarımızda , müşterikerimize verdiğimiz sonsuz güven ve özveri ike alanımızda En İyi olarak tanınmak isteriz .

Temel ilkelerimizde biri olan % 100 Müşteri Memnuniyeti , Sıfır Kusur anlayışı ile doğru orantılı gelişmektedir .

Ürün  - Hizmet - Personel konularında sürekli geliştirme çabalarımız ile mükemmele imza atma hefedefindeyiz.

FURMAKS ENDÜSTRİYEL MUTFAK OLARAK KALİTE POLİTİKAMIZ VE AMAÇLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA % 100 BAŞARI ya ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ...

Diğer Referanslarımız